Dermokosmetyki jako silna broń przeciw wypadaniu włosów

dermedic capilarte

To, co najbardziej wpływa na wzrost pięknych i lśniących włosów, to zdrowa skóra głowy. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że zanim zacznie się dbać o pasma, najpierw należy w odpowiedni sposób zatroszczyć się o skórę głowy. To tak naprawdę tam zaczynają się prawie wszystkie problemy związane ze wzrostem włosów.

Dermokosmetyki – pielęgnacja skóry głowy

Seria Dermedic Capilarte to kompleksowa pielęgnacja włosów przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Szampony tej marki polecane są do codziennego stosowania i przeznaczone dla osób dotkniętych skłonnością do wypadania włosów, ale nie tylko. Coraz więcej osób cierpi na łysienie, nadwrażliwość skóry głowy lub łupież. Produkty Dermedic Capilarte zawierają całe bogactwo składników odżywczych, potrzebnych dla prawidłowego wzrostu włosów.

Procapil i kompleks Pilotantum

Zawarte w szamponach formuły aktywne działają leczniczo na skórę głowy. Jedną z substancji, która ma ogromny wpływ na prawidłowy wzrost włosa, jest Procapil. Jest to składnik, który łączy w sobie działanie trzech substancji aktywnych. Pierwszą z nich jest Biotynyl-GHK, kolejną Apigenina z drzewa cytrusowego i ostatni, kwas oleanolowy z drzewa oliwnego. Natomiast kompleks Pilotantum jest innowacyjną, opatentowaną formułą, która została opracowana w Instytucie Badawczo-Rozwojowym Biogened. Dzięki unikalnemu połączeniu Flawonidu Apigeniny, D-pantenolu, Jonów żelaza i gliceryny, uzyskano wysoką skuteczność w hamowaniu procesów uszkadzających cebulki włosowe.

dermedic capilarte

Linia kosmetyków Dermedic Capilarte

W skład całej linii środków do pielęgnacji włosów wchodzą różnego rodzaju szampony. Dostępne są produkty łagodzące, przeciwłupieżowe, hamujące wypadanie włosów, stymulujące wzrost włosów, przywracające równowagę mikrobiomu skóry głowy.

Zniszczonym włosom z wielką pomocą przychodzą nowoczesne środki służące ich zdrowiu i witalności. Lecznicze szampony, maski i odżywki są dobrym pomysłem dla wszystkich borykających się z wyżej opisanymi problemami. Dzięki ich zastosowaniu włosy będą piękne i błyszczące.

Rekomendowane artykuły