Oliwka do skórek i paznokci – jak jej używać?

oliwka do skórek

W każdej damskiej kosmetyczce na stałe powinna zagościć oliwka do skórek i paznokci. I choć wiele kobiet cały czas uważa, iż ten produkt jest im zbędny, to jednak manicurzystki radzą, by systematycznie każda z pań stosowała taki preparat. Dlaczego warto więc kupić dobrą oliwkę do paznokci? Jak jej używać?

Oliwka do skórek i paznokci

Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką każdego człowieka. Panie dbają o swoje dłonie i paznokcie szczególnie. Zależy im na tym, by manicure był zawsze perfekcyjnie wykonany i w miarę możliwości pasował do stroju. By dłonie i paznokcie wyglądały zdrowo i pięknie, warto stosować odpowiednią pielęgnację. Do tego przyda się nie tylko krem do rąk, ale również wspomniana wyżej oliwka do skórek (dostępna na Cocolita.pl) lub olejek do paznokci. Obowiązkowo taki preparat trzeba kupić od znanego producenta, by mieć pewność, że w jego składzie znajduje się wiele witamin i składników odżywczych. Zdecydowanie warto zainwestować w taki produkt więcej pieniędzy, gdyż starczy on paniom na pewno na wiele miesięcy. Oliwki do skórek paznokci są bowiem niezwykle wydajne.

Jak stosować taką oliwkę do paznokci i skórek?

Przede wszystkim panie powinny sięgać po nią regularnie. Warto postawić ją w widocznym miejscu w swojej łazience, by nie zapominać o codziennej pielęgnacji swoich paznokci i skórek. Przynajmniej raz dziennie na umyte i wysuszone paznokcie należy nałożyć kroplę olejku. Warto wmasować go w skórę, by mieć pewność, że dobrze się wchłonie (i przy okazji nie pobrudzi on ubrań). Obowiązkowo olejek powinno stosować się na świeżo zrobiony manicure (zarówno na dłoniach, jak i stopach). Bez względu na to, czy maluje się paznokcie zwykłym lakierem, czy też wykonuje się hybrydę lub tipsy nie można go pomijać. Dobry olejek przyczynia się do tego, że skóra dookoła paznokcia jest odpowiednio nawilżona, tym samym nie grożą paniom żadne odstające skórki. Z kolei paznokcie są lśniące, miękkie, elastyczne, podatne na piłowanie i co najważniejsze, można zauważyć, iż znaczne szybciej rosną.

Rekomendowane artykuły